.::.|.::. WIKTOR 37 .::.|.::. AMNEZJA .::|::. Oficjalna strona projektu muzycznego WIKTOR 37 :::
NAWIGACJA
LINKI
KALENDARIUMMUZYKAKONCERTYGALERIAMP3PLIKILINKIKSIĘGA GOŚCIKONTAKT


CO SIĘ DZIEJE

Słuchaj WIKTOR 37 na Lastfm.pl
Lastfm.pl


:: wejdĄ na ELECTRO-CHAT ::
+

+

:: SONGS OF RUST AND DISTORTION ::
SONGS
OF
RUST
AND
DISTORTION
...nadchodzi...

OPROGRAMOWANIE
REASON
MUZYCZNI KOLABORANCI [znajomi]
MUZYKA (...MUZYCY, ZESPOŁY...)
SERWISY MUZYCZNE
WYTWÓRNIE PŁYTOWE


OPROGRAMOWANIE      - [::: TOP :::] -

CUBASE - http://www.cubase.net/
PROPELERHEAD - http://www.propellerheads.se/
SONIC FOUDRY - http://www.sonicfoundry.com/
STEINBERG - http://www.steinberg.net/
[::: 4 :::]

REASON      - [::: TOP :::] -

DORU MALAIA WORLD - http://www.freewebs.com/dorumalaia/
Loops4free.net
Links to free loops & samples sites, audio communities, dj hardware & software manufacturers, online download shops, sample cd & virtual instrument manufacturers. - http://www.loops4free.net/
REASON FAN - http://reasonfan.free.fr/
REASON STATION - http://www.reasonstation.net/
Raapie - Reason Stuff - http://www.raapie.nl/
Reason Freaks - http://www.reasonfreaks.com/
Reason Refills - http://www.reasonrefills.com/
[::: 7 :::]

MUZYCZNI KOLABORANCI [znajomi]      - [::: TOP :::] -

D'ARCHANGEL - http://www.darchangel.art.pl/
DOXAPINE - http://doxapine.prv.pl/
GAMEBOYZZ ORCHESTRA - http://gameboyzz.prv.pl/
GORTHAUR - http://www.gorthaur.prv.pl/
GRANS - http://www.grans.prv.pl/
KUNSTBANDE SLA - http://kunstbande.prv.pl/
SITH OF THONE - http://www.sithofthone.site.pl/
TOT ::: UNCONTROLLED CONTROL VOL. 3B - http://www.totpl.com/
[::: 8 :::]

MUZYKA (...MUZYCY, ZESPOŁY...)      - [::: TOP :::] -

808 State - http://www.808state.com/
Adamson, Barry - http://www.barryadamson.com/
Agressiva 69 - http://www.agressiva69.com/
Alien Sex Fiend (strona oficjalna) - http://www.asf-13thmoon.demon.co.uk/
Almond, Marc - http://www.marcalmond.co.uk/
Alphaville - http://alphaville.de/
And One - http://www.andone.de/
Anderson, Laurie - http://www.laurieanderson.com/
Anekdoten (nieoficjalna polska strona) - http://www.icpnet.pl/~jarek/anekdoten/
Anekdoten - http://www.anekdoten.se/
Apocalyptica - http://www.apocalyptica.com/
Apollo 440 - http://apollo440.co.uk/
Apoptygma Berzerk - http://www.apoptygmaberzerk.de/
Art Zoyd - (nieoficjalna strona czeska - wersja anglojzyczna) - http://artzoyd.unibase.cz/Art_Zoyd.html
Art Zoyd - http://www.artzoyd.org/
Assemblage 23 - http://www.synthetic.org/a23
Aural Planet - http://www.auralplanet.com/
Autechre (nieoficjalna) - http://www.songtwo.demon.co.uk/autechre/index.html
Autechre - http://www.autechre.nu/
Badalamenti, Angelo (info o autorze) - http://www.syrena.com/Niebianska_plaza/tworcy6.html
Badalamenti, Angelo (nieoficjalna szwajcarska strona) - http://www.cyranos.ch/badala-e.htm
Balanescu Quartet - http://www.fluxeuropa.com/balanescu.htm
Bargeld, Blixa - http://www.blixa-bargeld.com/
Bauhaus - http://www.bauhausmusik.com/
Beastie Boys - http://www.beastieboys.com/
Beborn Beton - http://www.bebornbeton.de/
Bel Canto - http://zenith.no/belcanto/index0.html
Belew, Andrian - http://www.adrianbelew.net/
Bigod 20 (The Net.Bog) - http://www.guillotinegraphics.com/bigod/main.html
Bigod 20 - http://members.aol.com/vmelo1/raw/bigod.html
Birthday Party, The - http://www.roughguides.com/rock/entries/THE_BIRTHDAY_PARTY.html
Björk - http://www.bjork.com/
Black Lung - http://www.metropolis-records.com/artists/blacklun.html
Blackman, Nicole - http://www.nicoleblackman.com/
Boa, Phillip & The Voodooclub - http://www.phillipboa.de/
Bodycall - http://www.fobia.ac.pl/bodycall/bodycall.htm
Bohren Und Der Club Of Gore - http://www.bohrenundderclubofgore.de/
Borghesia (nieoficjalna strona) - http://hemsidor.torget.se/users/k/kirchner/borg.htm
Bowie, David - http://www.davidbowie.com/
Brook, Michael (nieoficjalna strona) - http://www.fringedigital.com/brook/
Bruford, Bill - http://www.billbruford.com/
Cabaret Voltaire - http://www.brainwashed.com/cv/
Cabaret - http://www.cabaret.terramail.pl/
California Guitar Trio, The - http://www.cgtrio.com/
Camouflage - (nieoficjalna strona estoska) - http://www.depechemode.ee/ENG/Related/Camouflage/index_cam.html
Camouflage - http://www.camouflage-music.com/
Cassandra Complex - http://www.rodneyorpheus.de/complex/
Castle Party - http://www.castleparty.com/
Cat Rapes Dog - http://user.tninet.se/~phg309p/crd/crd.htm
Cave, Nick & The Bad Seeds - http://www.nick-cave.com/
Chris & Cosey - http://www.ndirect.co.uk/~chris.cosey/
Clan Of Xymox - http://www.clanofxymox.com/
Clark, Annie - http://www.anneclark.com/
Click Click (nieoficjalna strona) - http://www.musicmaniac.de/click-click/
Clock DVA - http://www.sonic-boom.com/clockdva/
Closterkeller - http://www.anja.pl/
Cobalt 60 - http://www.front242.com/cobalt60/
Cocteau Twins - http://www.cocteautwins.com/
Coil - http://www.brainwashed.com/coil/main.html
Combichrist - http://www.combichrist.com
Common Dream - http://www.commondream.pl/
Corpus Delicti - http://www.corpusdelicti.com/
Covenant - http://www.covenant.dk/
Cradle Of Filth - http://www.cradleoffilth.com/
Cure, The - http://www.thecure.com/
Curve - http://www.curve.co.uk/
DEWOCJONALIA - spotkania z muzyk Depeche Mode (Kodzko) - http://www.dewocjonalia.prv.pl/
Dance On Glass - http://www.danceonglass.co.uk/
Dance Or Die - http://www.dance-or-die.de/
Danzig - http://www.danzig-verotik.com/
Das Ich - http://www.dasich.de/
Davis, Miles - http://www.milesdavis.com/
De/Vision - http://www.devision.de/
Dead Can Dance - http://www.deadcandance.com/
Death In June - http://www.deathinjune.net/
Deep Purple - http://www.deep-purple.com/
Deine Lakaien - http://www.deine-lakaien.de/
Depeche Mode - The Estonian Web - http://www.depechemode.ee/
Depeche Mode - webzine Empty World - http://www.depeche-mode.com/
Depeche Mode - http://www.depechemode.com/
DjShadow - http://www.djshadow.com/
Download - http://www.metropolis-records.com/artists/download.html
Dreadful Shadows - http://www.dreadful-shadows.de/
Einstuürzende Neubauten - http://www.neubauten.org/
Elektrische Muzzike - http://www.elektrische.neostrada.pl
Enigma - (strona anglojzyczna) - http://www.enigmamusic.com/
Enigma - (teksty) - http://www.enigmalyrics.com.ar/
Enigma - http://www.enigma.de/
Eno, Brian - http://www.hyperreal.org/music/artists/brian_eno/
Eric B & Rakim (info) - http://www.sing365.com/music/lyric.nsf/singerUnid/3B889685EFA7D988482568A500200208
Europa String Choir - http://www.europastringchoir.com/
Eurythmics - http://www.ethrill.net/
Evils Toy - http://www.evils-toy.de/
ExSilence - http://www.exsilence.com
Fading Colours - http://www.fadingcolours.com/
Faith No More - http://www.fnm.com/
Fear Factory - http://www.fearfactory.com/
Fields Of The Nephilim - http://www.fieldsofthenephilim.co.uk/
Front 242 (Torch) - http://users.skynet.be/nosferatu/242/
Front 242 (nieoficjalna niemiecka strona) - http://www.front242.de/
Front 242 (nieoficjana strona angielska) - http://www.waste.org/front242/
Front 242 - http://www.front242.com/
Frontline Assembly (strona angielska) - http://www.mindphaser.com/
Funker Vogt - http://www.funkervogt.de/
Future Sound Of London, The - http://www.futuresoundoflondon.fsnet.co.uk/
Gálas, Diamanda - http://www.diamandagalas.com/
G.G.F.H. - http://www.dnai.com/~dcyang/ggfh/
G.G.F.H. - http://www.ggfh.com/
Gabriel, Peter - http://www.petergabriel.co.uk/
Gahan, Dave - http://www.davegahan.com/
Gathering, The - http://www.gathering.nl/
Gerrard, Lisa - http://www.lisagerrard.com/
Glass, Philip - http://www.philipglass.com/
Goldenthal, Elliot - (nieoficjalna strona) - http://flam.pair.com/goldenthal/index.html
Goldenthal, Elliot - http://www.musicfromthemovies.com/pages/goldenthal_elliot.html
Gore, Martin - http:/www.martingore.com/
Gunn, Trey - http://www.treygunn.com/
Hawkwind - http://www.hawkwind.com/
Hedone - http://www.hedone.art.pl/
Hendrix, Jimi - http://www.jimihendrix.com/
Hocico - http://www.hocico.net/
Icon Of Coil - http://www.iconofcoil.de/
Isham, Mark - http://www.isham.com/
Jackson, Janet - http://www.janet-jackson.com/
Jackson, Michael - http://www.michaeljackson.com/
Jesus Jones - http://www.jesusjones.com/
Jethro Tull - http://www.j-tull.com/
Job Karma - http://www.jobkarma.terra.pl/
Jones, John Paul - http://www.johnpauljones.com/
Jones, Trevor - (info o autorze) - http://www.shef.ac.uk/~cm1jwb/tjones.htm
Joplin, Janis - http://www.officialjanis.com/
Joy Division - Shadowplay - http://www.warren.org.uk/music/joyd.html
KLF - http://www.klf.de/home/
KMFDM - http://www.kmfdm.net/
Kancheli, Giya - (biografia) - http://www.schirmer.com/composers/kancheli_bio.html
Khan, Nusrat Fateh Ali - http://www.nfak.com/
King Crimson (Webzin) - http://www.elephant-talk.com/
King Crimson (nieoficjalna polska strona) - http://king.crimson.prv.pl/
King Crimson - Elephant Walk (nieoficjalna) - http://membres.lycos.fr/as33/ElephantWalk/
King Crimson - http://www.king-crimson.com/
Kosheen - http://www.kosheen.com/
Kraftwerk - http://www.kraftwerk.com/
Kronos Quartet - http://www.kronosquartet.org/
Krupps, Die - http://www.dkay.com/
Lacrimosa - http://www.lacrimosa.com/
Lacuna Coil - http://www.lacunacoil.it/
Laibach - http://www.laibach.nsk.si/
Led Zeppelin - http://www.ledzeppelin.com/
Leftfield - http://www.leftfield-online.com/
Legendary Pink Dots - http://www.brainwashed.com/lpd/
Levin, Tony - http://www.tonlevin.com/
Love Like Blood - http://www.love-like-blood.com/
Lux Occulta - http://luxocculta.rockmetal.art.pl/
Maanam - http://www.maanam.pl/
Marley, Bob - http://bobmarley.com/
Marylin Manson - http://www.marilynmanson.com/
Massive Attack - http://www.massiveattack.com/
Maus On Mars - http://www.mausonmars.com/
Meat Beat Manifesto - http://www.brainwashed.com/mbm/meat.html
Mesh (Fragile - niemiecka) - http://www.mesh-fg.de/
Mesh - http://www.mesh.co.uk/
Ministry - http://www.wbr.com/ministry/home.html
Miranda Sex Garden - http://www.mirandasexgarden.com/
Mission, The - http://www.themissionuk.com/
Moby - http://www.moby.com/
Moonspell - http://www.moonspell.com/
My Dying Bride (oficjalna strona) - http://www.mydyingbride.org/
My Dying Bride (polska strona) - http://mydyingbride.rockmetal.pl/
New Order - http://www.neworderweb.com/
Nine Inch Nails - (nioficjalna strona) - http://www.nineinchnails.net/
Nine Inch Nails - http://www.nin.com/
Nitzer Ebb (Webhead) - http://www.geocities.com/SunsetStrip/Basement/9680/
Nitzer Ebb (strona niemiecka) - http://www.nitzer-ebb.de/
OMD - http://www.omd.uk.com/
Obsc(y)re - http://www.obscyre.de/
Ohgr - http://www.ohgr.net/
Ooomph! - http://www.oomph.de/
Pärt, Arvo - http://www.arvopart.org/
Paradise Lost - http://www.paradiselost.co.uk/
Perry, Brendan - http://www.brendan-perry.com/
Pet Shop Boys - http://www.petshopboys.co.uk/
Pink Floyd - http://www.pinkfloyd.com/
Plaid - http://www.plaid.co.uk/
Point Of View - http://www.p-o-v.de/
Portishead - http://www.portishead.co.uk/
Pouppee Fabrikk - http://www.cap-industries.com/pf/
Priest - http://www.priest.dialog.net/
Prodigy, The - http://www.theprodigy.co.uk/
Project Pitchfork - http://www.pitchfork.de/
Propaganda - http://www.propaganda.de/
Psyche - http://www.psyche-hq.de/
Public Enemy - http://www.publicenemy.com/
Rage Against The Machine - http://www.ratm.com/
Rammstein - http://www.rammstein.com/
Recoil - http://www.recoil.co.uk/
Redman, Joshua - http://www.joshuaredman.com/
Residents (polska strona na terra.pl) - http://residents.terra.pl/start.html
Residents - http://www.residents.com/
Rodney Orpheus (Cassandra Complex) - http://www.rodneyorpheus.de/
S.P.O.C.K - http://www.subspace.se/spock/
Samael - http://www.samael.info/
Sepultura - http://www.sepultribe.com/
Siekiera - http://dada.terra.pl/siekiera/
Sigue Sigue Sputnik - http://www.sputnikworld.com/
Siouxsie and the Banshees - http://www.vamp.org/Siouxie/
Sisters Of Mercy, The - http://www.the-sisters-of-mercy.com/
Skinny Puppy (The Process) - http://www.process.org/
Skinny Puppy - http://www.skinnypuppy.net/
Sofa Surfers - http://www.sofasurfers.net/
Soft Cell - http://www.marcalmond.co.uk/
Strefa - http://www.strefa.netgate.pl/
Suicide Commando - http://www.suicidecommando.be/
Suicide Commando - http://www.sulpher.co.uk/
Syntax Error - http://www.postindustry.org/postindustry/syntaxerror/
Talk Talk - http://home.earthlink.net/~landrvr/index.html
Terminal Choice - http://www.terminal-choice.de/
Theatre Of Tragedy - http://www.theatreoftragedy.com/
Tiamat (polska nieoficjalna strona) - http://www.tiamat.prv.pl/
Tiamat - http://www.churchoftiamat.com/
Tobin, Amon - http://www.amontobin.com/
Tool - http://www.toolband.com/
Tribe After Tribe - http://www.robbirobb.com/
Tricky - (polska nieoficjalna strona) - http://tricky.fan.pl/
Tricky - http://www.hollywoodrecords.go.com/tricky/
Tuxedomoon - http://www.joeboy.de/
Type O Negative - http://www.typeonegative.net/
U2 - http://www.u2.com/
VNV Nation - http://www.nation.demon.co.uk/
Vangelis - http://www.vangelis.com/
Velvet Acid Christ - http://www.velvetacidchrist.com/
Vollenweider, Andreas - http://www.vollenweider.net/
WOMAD - (World Of Music And Dance) - http://www.womad.org/
Wetton, John - http://www.johnwetton.co.uk/
Wiee Fabryk - http://wiezefabryk.terra.pl/
Wolfgang Press, The - (nieoficjalna strona) - http://lspacey.chat.ru/
Wolfgang Press, The - (nieoficjalna strona) - http://www.evo.org/html/group/wolfgangpress.html
Wolfsheim - http://www.wolfsheim.de/
Wumpscut - (oficjalna strona kanadyjska) - http://www.insania.com/wumpscut/index1.html
Wumpscut - (oficjalna strona niemiecka) - http://musik.freepage.de/cgi-bin/feets/freepage_ext/41030x030A/rewrite/wumpscut/index.htm
Yendri - http://www.yendri.de/
Young Gods, The - http://www.younggods.com/
Zappa, Frank - http://www.zappa.com/
cianka - http://www.scianka.art.pl/
[::: 243 :::]

SERWISY MUZYCZNE      - [::: TOP :::] -

30 TON - mp3.cgm.pl - htttp://www.mp3.cgm.pl/
APOSTAZJA - http://www.apostazja.serpent.com.pl/
Aktivist - http://www.aktivist.pl/
All Music (muzyczna baza danych) - http://www.allmusic.com/
Alternativepop - http://www.alternativepop.pl/
Artist Direct - http://www.artistdirect.com/
Brainwashed - http://www.brainwashed.com/
Cold - http://www.terra.pl/cold/
Cybernoise - http://www.cybernoise.com/
ELECTR-ON - http://www.electro-site.arjmm.pl/
GOTHIC.PL - http://www.gothic.pl/
Gothic Art - http://www.gothicart.iq.pl/
Gothic World - http://www.the-gothicworld.de/
Independent.pl - http://www.independent.pl/
Industrial.org - http://www.industrial.org/
Kultura Industrialna - http://www.ikultura.net/
Loveindustry.org - http://www.loveindustry.org/
Lyrisc-Discography-Mp3 - http://www.lyrics-discography-mp3.com/
Metalopolis - http://www.metalopolis.pl/
Modernista - sklep internetowy - http://www.modernista.pl/
Mroki Terra.pl - http://www.mroki.terra.pl/
Music Maniac - http://www.musicmaniac.de/
Muzyka filmowa - http://www.musicfromthemovies.com/
Nowa Muzyka - http://www.nowamuzyka.prv.pl/
OFF - http://www.offculture.pl/
Plus Ultra - http://www.plusultra.org.pl/
Postindustry - http://www.postindustry.org/
Rock Metal - http://rockmetal.art.pl/
Rock Serwis - http://www.rockserwis.pl/
Rockmetal PL - http://www.rockmetal.pl/
SCENA - http://www.scenaonline.org/
Shortcut - wyjazdy na koncerty i festiwale - http://www.shortcut.pl/
Syntezatory.pl - http://syntezatory.pl/
Synthetic - http://www.synthetic.org/
Teksty - http://thelyrics.to/
Terra - http://www.terra.pl
Vamp - http://www.vamp.org/
WFE - Wrocawski Front Electro - http://www.wfe.pl/
[::: 38 :::]

WYTWÓRNIE PŁYTOWE      - [::: TOP :::] -

2-47 Records - http://www.2-47records.com/
4AD - http://www.4ad.com/
Alternative Tentacles - http://www.alternativetentacles.com/
Atonal Records - http://www.pro-web.de/atonal/
Beggars Banquet - http://www.beggars.com/
Blacklight Records - http://www.blacklight.com/
COP - http://www.copint.com/
City Of Tribes - http://www.cot.com/
Cleopatra Records - http://www.cleorecs.com/
Cold Meat Industry - http://www.coldmeat.se/
Def Jam - http://www.defjam.com/
Discipline Global Mobile - http://www.disciplineglobalmobile.com/
E.G. Records - http://www.egrecords.com/
ECM - http://www.ecmrecords.com/
FolkTime - http://folktime.terra.pl/
Intercord - http://www.intercord.de/
Island Records - http://www.islandrecords.com/
Metropolis Records - http://www.metropolis-records.com/
Music Corner - http://musiccorner.terra.pl/
Music Corner - http://www.musiccorner.pl/
Mute Records (Niemcy) - http://www.mute.de/
Mute Records - http://www.mute.com/
Netwerk - http://www.netwerkamerica.net/
Ninja Tune - http://www.ninjatune.net/
Nothing Records - http://www.nothingrecords.com/
OBUH Records - http://obuh.terra.pl/
Play It Again Sam - http://www.pias.com/
Real World - http://www.realworld.co.uk/
SLA REC - http://www.sla-rec.prv.pl/
SPV Records - http://www.spv.de/
SPV - http://www.spv.terra.pl/
Sioux Records - http://www.thecreatures.com/
Sonic - http://sonic.terra.pl/
Staalplaat - http://www.staalplaat.com/
Wax Trax Records - http://www.waxtraxrecords.com/waxtrax.html
[::: 35 :::]

[::: 335 :::] - sztuk w bazie danych   - [::: TOP :::] -
INFO
AMNEZJA Oficjalna strona projektu muzycznego WIKTOR 37  |  wersja: 2k3.1          [::: TOP :::]

aktulizacja: 07.09.2003
data: 09.12.2019
licznik: 152534

start strony: 24 sierpnia 2002
produkcja: Krokodyl Produkt
prawa autorskie: © 2002-2019 Krokodyl Produkt